Harbor Hills
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Ethan
«administrator»
Amélie
«administrator»
mr. holmes
«administrator»
ms. adler
«administrator»
thanks!
Top posters
amélie;;
Натали Ривера Vote_lcapНатали Ривера Voting_barНатали Ривера Vote_rcap 
ethan.
Натали Ривера Vote_lcapНатали Ривера Voting_barНатали Ривера Vote_rcap 
mr. holmes
Натали Ривера Vote_lcapНатали Ривера Voting_barНатали Ривера Vote_rcap 
ms. adler
Натали Ривера Vote_lcapНатали Ривера Voting_barНатали Ривера Vote_rcap 
Daniel Nortman.
Натали Ривера Vote_lcapНатали Ривера Voting_barНатали Ривера Vote_rcap 
dylan devon.
Натали Ривера Vote_lcapНатали Ривера Voting_barНатали Ривера Vote_rcap 
.jamie
Натали Ривера Vote_lcapНатали Ривера Voting_barНатали Ривера Vote_rcap 
radley.
Натали Ривера Vote_lcapНатали Ривера Voting_barНатали Ривера Vote_rcap 
;nate.
Натали Ривера Vote_lcapНатали Ривера Voting_barНатали Ривера Vote_rcap 
-clara light.
Натали Ривера Vote_lcapНатали Ривера Voting_barНатали Ривера Vote_rcap 
Latest topics
» въпроси
Натали Ривера Icon_minitimeСъб Апр 26, 2014 7:21 am by Amy J. Tyson

» save me...please
Натали Ривера Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 4:41 pm by ethan.

» an EX should stay an EX; they're the EXample of false love and an EXplanation for why you deserve better, am I right? [charlotte&elliot]
Натали Ривера Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 8:16 am by Daniel Nortman.

» Aiden & Amy
Натали Ривера Icon_minitimeВто Фев 04, 2014 8:55 am by Amy J. Tyson

» the enemy /was/ in my bed.×bianka and elliot
Натали Ривера Icon_minitimeПон Фев 03, 2014 2:41 pm by Daniel Nortman.

» Аватар на м. Януари /номинации/
Натали Ривера Icon_minitimeНед Яну 12, 2014 8:03 pm by lizzie.

» 999 обратно броене
Натали Ривера Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:49 am by amélie;;

» Да броим до 666
Натали Ривера Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:47 am by amélie;;

» разговори
Натали Ривера Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:46 am by amélie;;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 14 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 14 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 70, на Съб Сеп 21, 2024 2:01 pm

Share
 

 Натали Ривера

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Natalie Rivera
Неактивни
Natalie Rivera
Неактивни


Брой мнения : 23
Join date : 07.08.2013
Age : 25

Натали Ривера Empty
ПисанеЗаглавие: Натали Ривера   Натали Ривера Icon_minitimeСря Авг 07, 2013 5:34 am

Снимка
Asya Doycheva
Натали Ривера C5a6a0f3c327c7e5decc8c395b2b85e8

Име
Натали Ривера

Години, дата на раждане
23/05/1990;23

Раса:
Силиуми

Характер
Живота ми се дели на два периода: преди и след умирането на родителите ми.Казвам защото има връзка и с характера ми не само с историята.
Преди умирането на родителите ми:
С една дума дете за пример.Едно на милярд.Да кажем на милион,защото ще останат много малко децата за пример.Бях много възпитана на времето.С една дума момиче за пример.
След умирането на родителите ми:
Тотална промяна.Всичко,което съм правела преди своята любов към всичко започна да се променя,поради факта,че родителите ми умират.Не успях да го преживея и все още не мога.Всички ме подтикваха към промяната и реших да се променя,но вече нищо не е същото.Започнах да се държи с приятелите си така,както те се държат с мен.Вече тези закачки при гаджето ги нямаше.От 15те си години насам не съм имала такова,или поне не сериозна връзка.Спря да и пука за всичко и всички,дори за мен самата.Вече не ме интересува абсолютно нищо.Готова съм да приема смъртта си всеки път,когато има удобен момент.Чувствам се някак по затворена.Различна.Отдавна не съм това,което бях.Промених се напълно.Всичко в мен се чувства така.Дори животът ми се промени много.

История:
Както казах,по-горе,животът ми се дели на два периода.
Преди умирането на родителите ми;
Аз съм второто дете в семейството.Първото е брат ми,който е с една година по–голям от мен.Още като четири годишна съм започнала да се уча да свиря на цигулка и съм тренирала пеенето си.Всичко това в продължение на десет години.Когато ставам на осем ме изпращат в училище,в което да се уча на възпитание.От всичко това ми идва и цялото възпитание. Майка ми,която е била певица е имала детска формация,в която аз активно съм вземала участие.Общо взето така преминаваше живота ми в този период.И...както винаги изпускам най-важното.Още с раждането си знаех,че не съм обикновена.Аз не бях точно,като всички останали нормални хора,а именно силиум.Майка ми беше човек,а баща ми сянка.Мисля,че това е всичко най-важно.
След умирането на родителите ми:
Майка ми и брат ми починаха при пожар аз самата научих за това месец след като се е случило.Тогава още в началото много плаках.Остана ми само татко,но...един ден се позвъни на вратата.Баща ми отвори вратата.Забави се...Когато отидох да видя какво става намерих само главата му и голямо червено петно на пода.От този ден нататък разбрах,че вече съм сам сама в този голям свят.Обещах си и да открия виновника за всичко това.Прекарах няколко месеца в това да разбера кой е причинил всичко това не само на мен,но и на семейството ми.Бях едва на тринадесет.От тогава ме гледаше леля ми,но по-скоро толкова колкото да съм жива.През първите две години ме бе отписала от академията за обучение,защото нямаше необходими средства и ме премести в обикновено училище.Всеки божи ден ходех и плаках на гроба на семейството ми.Но след това се съвзех и реших да спра да гледам назад.Както казах леля ми не ме гледаше особено много,за това се случиха и някои други неща. Първото беше, че се изнесох от тази дупка,в която уж живеехме,още на 16 години.Тя дори не забеляза,но за нея е нормално.Започнах да живея в един хотел.Изкарвах пари с творчеството си и по точно не пеене,за рисуване.След смъртта на майка ми и баща ми се отказах от всичко,което някога бях могла да правя.Решава да започне ново начало в града Харбър Хилс.

Допълнително:
*пие
*не пуши
*и не се заблуждавайте може да реди куп мили думи и да прави мили очички,но не иска (тук правим някои изключения,но в малки количества)
*живее,за да защитава и сенките


Последната промяна е направена от Natalie Rivera на Сря Авг 07, 2013 7:37 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://dark-town-rpg.bulgarianforum.net/
amélie;;
Администратор
amélie;;
Администратор


Брой мнения : 2776
Join date : 03.07.2013
Age : 27
Местожителство : Harbor Hills.

Натали Ривера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натали Ривера   Натали Ривера Icon_minitimeСря Авг 07, 2013 7:19 am

Градчето се казва Харбър Хилс, а Сенките умират, когато им се отреже главата. Редактирай информацията за смъртта на баща ти и си одобрена.
Върнете се в началото Go down
Natalie Rivera
Неактивни
Natalie Rivera
Неактивни


Брой мнения : 23
Join date : 07.08.2013
Age : 25

Натали Ривера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натали Ривера   Натали Ривера Icon_minitimeСря Авг 07, 2013 7:38 am

Готово.
Върнете се в началото Go down
http://dark-town-rpg.bulgarianforum.net/
ethan.
Администратор
ethan.
Администратор


Брой мнения : 2736
Join date : 03.07.2013
Местожителство : Harbor Hills

Натали Ривера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натали Ривера   Натали Ривера Icon_minitimeСря Авг 07, 2013 8:01 am

Одобрена си.
Добре дошла и приятно прекарване във форума Натали Ривера 3157118945
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Натали Ривера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Натали Ривера   Натали Ривера Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Натали Ривера

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harbor Hills :: Герои-