Harbor Hills
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Ethan
«administrator»
Amélie
«administrator»
mr. holmes
«administrator»
ms. adler
«administrator»
thanks!
Top posters
amélie;;
[clarissa f. matthews] Vote_lcap[clarissa f. matthews] Voting_bar[clarissa f. matthews] Vote_rcap 
ethan.
[clarissa f. matthews] Vote_lcap[clarissa f. matthews] Voting_bar[clarissa f. matthews] Vote_rcap 
mr. holmes
[clarissa f. matthews] Vote_lcap[clarissa f. matthews] Voting_bar[clarissa f. matthews] Vote_rcap 
ms. adler
[clarissa f. matthews] Vote_lcap[clarissa f. matthews] Voting_bar[clarissa f. matthews] Vote_rcap 
Daniel Nortman.
[clarissa f. matthews] Vote_lcap[clarissa f. matthews] Voting_bar[clarissa f. matthews] Vote_rcap 
dylan devon.
[clarissa f. matthews] Vote_lcap[clarissa f. matthews] Voting_bar[clarissa f. matthews] Vote_rcap 
.jamie
[clarissa f. matthews] Vote_lcap[clarissa f. matthews] Voting_bar[clarissa f. matthews] Vote_rcap 
radley.
[clarissa f. matthews] Vote_lcap[clarissa f. matthews] Voting_bar[clarissa f. matthews] Vote_rcap 
;nate.
[clarissa f. matthews] Vote_lcap[clarissa f. matthews] Voting_bar[clarissa f. matthews] Vote_rcap 
-clara light.
[clarissa f. matthews] Vote_lcap[clarissa f. matthews] Voting_bar[clarissa f. matthews] Vote_rcap 
Latest topics
» въпроси
[clarissa f. matthews] Icon_minitimeСъб Апр 26, 2014 7:21 am by Amy J. Tyson

» save me...please
[clarissa f. matthews] Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 4:41 pm by ethan.

» an EX should stay an EX; they're the EXample of false love and an EXplanation for why you deserve better, am I right? [charlotte&elliot]
[clarissa f. matthews] Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 8:16 am by Daniel Nortman.

» Aiden & Amy
[clarissa f. matthews] Icon_minitimeВто Фев 04, 2014 8:55 am by Amy J. Tyson

» the enemy /was/ in my bed.×bianka and elliot
[clarissa f. matthews] Icon_minitimeПон Фев 03, 2014 2:41 pm by Daniel Nortman.

» Аватар на м. Януари /номинации/
[clarissa f. matthews] Icon_minitimeНед Яну 12, 2014 8:03 pm by lizzie.

» 999 обратно броене
[clarissa f. matthews] Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:49 am by amélie;;

» Да броим до 666
[clarissa f. matthews] Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:47 am by amélie;;

» разговори
[clarissa f. matthews] Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:46 am by amélie;;

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 20, на Чет Юни 05, 2014 3:55 pm

Share
 

 [clarissa f. matthews]

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Clarissa;
Неактивни
Clarissa;
Неактивни


Брой мнения : 4
Join date : 20.10.2013

[clarissa f. matthews] Empty
ПисанеЗаглавие: [clarissa f. matthews]   [clarissa f. matthews] Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 2:20 pm

clarissa f. matthews

Сянка>>Спокойна ярост>>
fc: Serinda Swan

Майка ми винаги е твърдяла, че единствения начин никога да не се оказвам в някоя каша, е да съм спокойна и да дишам дълбоко. Разбира се, майка ми беше една от тези жени, които вярваха на всичко и всички и човек лесно можеше да я накара да направи нещо, докато тя все пак продължаваше да си мисли, че идеята е била исцяло нейна. С две думи, покрай нея не ви трябва да сте майстор на манипулацията, за да получите нещо от нея. Може би затова майка ми имаше толкова много гримове и всякакви кремове - защото вярваше на всеки мек глас, който придружаваше рекламите за козметика. Може би и така се е решила да се омъже за баща ми, но ако ме питате, това наистина е единственото нещо, което е изцяло нейно решение и ничие друго. Родителите ми се обичат безкрайно много.
На двайсет и седем години съм, но пък от две години не съм се променяла по нито един начин - нито съм пораснала, нито съм се смалила. Нямам малките бръчици от смях, които се образуват под очите на повечете ми наборки, нито пък се притеснявам, че някога ще ми трябват кремове против стареене на кожата. От две години не съм се променяла - същите сини очи с дълги ресници, същия малък чип нос и същата леко крива усмивка. Устните ми са все така розови и плътни, а бузите ми са все така хлътнали. Те си хлътнаха още в началото на пубертета, когато изведнъж отслабнах, но не знам това защо ви го казвам.
Казвам се Клариса Фредерик Матюс. Фредерик е името на дядо ми, а аз съм се родила две години след неговата смърт. Разбира се, на некролога си, той не изглежда на повече от двайсет и пет години, защото ами... и той не се е променил оттогава. Умрял е по най-трагичния и в същото време най-тъпия начин, по който може да умре същество като нас - влюбил се е в ловджийка. Това ви е достатъчно, ако знаете поне малко за това, което представлявам. И двамата ми родители са същите като дядо ми, като бабите ми и като лелите и чичовците ми. Повечето от които като се замисля, са на два метра под земята и в момента гният под напора на тежката влажна пръст.
Но! Майка ми и аща ми са живи и си живеят живота в едно малко селце в Швейцария. Не си ли личи, че съм европейка? Е, родена съм във Франция, както вече ви казах, преди двайсет и седем години. Десет дни след рождения ми ден се събудих с триъгълника на ръката си и оттогава живота ми виси на косъм всеки път, когато реша да изляза с къс ръкав на улицата. Това не ме спира да го правя, разбира се. Просто съм внимателна.
Колкото майка ми е спокойна, толкова неспокойна и буйна съм аз. Още на петнайсет, макар че нямах ничие разрешение, скочих с парашут, просто за да усетя свободното падане, преди въженцето да се дръпне. И докато майка ми решава всичко с дълбоки вдишвания и издишвания аз крещя и се мятам като малко дете. Досадно, а?

Майка ми винаги е твърдяла, че за да се справя с външния свят, трябва да съм спокойна и да не позволявам на яда си да достигне до повърхността. Кой да знае, че точно това може да погуби човека срещу мен - най-много внимавайте, когато съм спокойна. Защото тогава ядът ми се отприщва.
robb stark
Върнете се в началото Go down
amélie;;
Администратор
amélie;;
Администратор


Брой мнения : 2776
Join date : 03.07.2013
Age : 26
Местожителство : Harbor Hills.

[clarissa f. matthews] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [clarissa f. matthews]   [clarissa f. matthews] Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 2:24 pm

Одобрена си. [clarissa f. matthews] 3157118945
Добре дошла и приятно преарване във форума!
Върнете се в началото Go down
 

[clarissa f. matthews]

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harbor Hills :: Герои-