Harbor Hills
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Ethan
«administrator»
Amélie
«administrator»
mr. holmes
«administrator»
ms. adler
«administrator»
thanks!
Top posters
amélie;;
Katelyn Smoak Vote_lcapKatelyn Smoak Voting_barKatelyn Smoak Vote_rcap 
ethan.
Katelyn Smoak Vote_lcapKatelyn Smoak Voting_barKatelyn Smoak Vote_rcap 
mr. holmes
Katelyn Smoak Vote_lcapKatelyn Smoak Voting_barKatelyn Smoak Vote_rcap 
ms. adler
Katelyn Smoak Vote_lcapKatelyn Smoak Voting_barKatelyn Smoak Vote_rcap 
Daniel Nortman.
Katelyn Smoak Vote_lcapKatelyn Smoak Voting_barKatelyn Smoak Vote_rcap 
dylan devon.
Katelyn Smoak Vote_lcapKatelyn Smoak Voting_barKatelyn Smoak Vote_rcap 
.jamie
Katelyn Smoak Vote_lcapKatelyn Smoak Voting_barKatelyn Smoak Vote_rcap 
radley.
Katelyn Smoak Vote_lcapKatelyn Smoak Voting_barKatelyn Smoak Vote_rcap 
;nate.
Katelyn Smoak Vote_lcapKatelyn Smoak Voting_barKatelyn Smoak Vote_rcap 
-clara light.
Katelyn Smoak Vote_lcapKatelyn Smoak Voting_barKatelyn Smoak Vote_rcap 
Latest topics
» въпроси
Katelyn Smoak Icon_minitimeСъб Апр 26, 2014 7:21 am by Amy J. Tyson

» save me...please
Katelyn Smoak Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 4:41 pm by ethan.

» an EX should stay an EX; they're the EXample of false love and an EXplanation for why you deserve better, am I right? [charlotte&elliot]
Katelyn Smoak Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 8:16 am by Daniel Nortman.

» Aiden & Amy
Katelyn Smoak Icon_minitimeВто Фев 04, 2014 8:55 am by Amy J. Tyson

» the enemy /was/ in my bed.×bianka and elliot
Katelyn Smoak Icon_minitimeПон Фев 03, 2014 2:41 pm by Daniel Nortman.

» Аватар на м. Януари /номинации/
Katelyn Smoak Icon_minitimeНед Яну 12, 2014 8:03 pm by lizzie.

» 999 обратно броене
Katelyn Smoak Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:49 am by amélie;;

» Да броим до 666
Katelyn Smoak Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:47 am by amélie;;

» разговори
Katelyn Smoak Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:46 am by amélie;;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 20, на Чет Юни 05, 2014 3:55 pm

Share
 

 Katelyn Smoak

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lyn Smoаk.
Неактивни
Lyn Smoаk.
Неактивни


Брой мнения : 20
Join date : 26.10.2013

Katelyn Smoak Empty
ПисанеЗаглавие: Katelyn Smoak   Katelyn Smoak Icon_minitimeСъб Окт 26, 2013 9:00 pm

Katelyn Smoak Tumblr_mummagnn0G1ronfwio3_250 Katelyn Smoak Tumblr_mummagnn0G1ronfwio4_250

Име: Кейтлин "Лин" Смоук
Години /дата на раждане/: 26 годишна; 13.12
Раса: Силиум
FC: Peyton List

Katelyn Smoak Tumblr_muz9r1ynrp1qhzql2o1_250 Katelyn Smoak Tumblr_muz9r1ynrp1qhzql2o3_250

Случвало ли ви се е да не можете да заспите с часове, а докато се въртите в леглото си в главата ви да нахлуват разни неща. Но не обикновени безсмислици или проблеми от ежедневието, с които лесно ще се справите. Неща, които се опитвате да забравите с години, а те ви преследват и тегнат над вас като някакво проклятие. Ако отговорът ви е - да, то вие ще разберете какво ми е всяка нощ, докато се опитвам да заспя.
От години нямам спокоен сън или да кажа изобщо не мога да заспя понякога. Затворя ли очите си и го виждам. Онзи мъж, за които не би трябвало да си спомням, да го изхвърля от съзнанието си, но не мога. Болезнено е да го направя, болезнено е и да го помня.
"Имах щастлив живот. Двама любящи родители, които са ме научили на всичко, което знам и са ми помогнали да изградя характера си. Баща ми беше сянка, а майка ми човек. Изобщо не намирах разлика между тях освен, че баща ми имаше някаква способност, но това не беше от никакво значение. Семейството ми бе супер сплотено, докато онзи мъж не се появи на вратата ни. Представи се като някакъв данъчен инспектор. Майка ми го пусна да влезе и извика баща ми. Мен изпратиха да си лягам, защото било късно. Аз като послушно момиче се качих в стаята си, но почти веднага чух шум от долу. Последна изстрел. Викът на майка ми бе следващото нещо, което чух. Затичах се обратно по стъпалата. Чу се още един изстрел. Когато стигнах долу, видях родителите си да лежат в кървава локва. Мъжът ме видя и вдигна пистолета си към мен, но след миг го свали. Не ме застреля естествено, аз бях малко момиченце. Той ме хвана и ми върза ръцете, след което ме натика в багажника на колата си. Не знаех какво ще прави с мен. Направо си умирах от страх, докато колата пътуваше на някъде. А на всичко отгоре бе зима и замръзнах почти до смърт в този багажник. За мое щастие и голямо нещастие, следващото нещо, което помня е как се събуждам в някаква ужасна стая и цялото тяло ме боли. Онзи тип ме използваше за собствена облага. Караше ме да му прислужвам, да му готвя, да го забавлявам и каквото ви хрумне. Все ден се молех да се окаже всичко това една голяма лъжа и да се събудя от този кошмар на кошмарите. Но не, това бе реалността и трябваше да се справя с нея. Хубавото бе, че не винаги си бе вкъщи мъжа, защото бе ловец на сенки и имаше задължения. Но докато го нямаше беше още по-голям ад, защото седях затворена в мръсната и тъмна стая, където нямаше храна и имаше една ръждясала мивка, чиято вода беше ужасна за пиене. Така се изнизаха няколко години, които ми се сториха векове на мен самата. Но в крайна сметка вече не издържах така. и за това един ден, докато ловецът се занимаваше да си почисти оръжията и след това отиде да се изкъпе, го издебнах. Колкото и страх да ме бе от него, трябваше да се махна. Опитах се да избягам от него. Но той ме видя и ме подгони. Къщата му бе в близост до гора. Влязох там, а той бе по петите ми. Бързо ме настигна, защото аз нямах никакви сили да бягам. Ядоса се и започна да ме удря и да ме заплашва, че ще ме убие. Аз така се паникьосах, че не осъзнавах какво правех. Грабнах близкия камък и го фраснах силно в главата, след което повторих и потретих удара. Убих го, а после избягах в неизвестна посока."
Това бе най-ужасното нещо в живота ми. Имах късмет, че добри хора ме намериха и ми помогнаха. А след като успях някак си да събера отново мислите си и да се окопитя започнах живота си на ново като смених името си на Кейтлин Смоук, уж да не си спомням за всичко преживяно. Но нощите явно не са на моя страна. Опитвам се да водя нормален живот, доколкото това може да се осъществи.

Върнете се в началото Go down
ms. adler
Администратор
ms. adler
Администратор


Брой мнения : 2023
Join date : 03.07.2013
Age : 26

Katelyn Smoak Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Katelyn Smoak   Katelyn Smoak Icon_minitimeСъб Окт 26, 2013 9:05 pm

Одобрена си. Добре дошла при нас и приятно прекарване във форума. Katelyn Smoak 3157118945
Върнете се в началото Go down
https://harborhills.bulgarianforum.net
 

Katelyn Smoak

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» fears can be overcome;; katelyn & dominic

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harbor Hills :: Герои-