Harbor Hills
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Ethan
«administrator»
Amélie
«administrator»
mr. holmes
«administrator»
ms. adler
«administrator»
thanks!
Top posters
amélie;;
Samantha Makenzey Vote_lcapSamantha Makenzey Voting_barSamantha Makenzey Vote_rcap 
ethan.
Samantha Makenzey Vote_lcapSamantha Makenzey Voting_barSamantha Makenzey Vote_rcap 
mr. holmes
Samantha Makenzey Vote_lcapSamantha Makenzey Voting_barSamantha Makenzey Vote_rcap 
ms. adler
Samantha Makenzey Vote_lcapSamantha Makenzey Voting_barSamantha Makenzey Vote_rcap 
Daniel Nortman.
Samantha Makenzey Vote_lcapSamantha Makenzey Voting_barSamantha Makenzey Vote_rcap 
dylan devon.
Samantha Makenzey Vote_lcapSamantha Makenzey Voting_barSamantha Makenzey Vote_rcap 
.jamie
Samantha Makenzey Vote_lcapSamantha Makenzey Voting_barSamantha Makenzey Vote_rcap 
radley.
Samantha Makenzey Vote_lcapSamantha Makenzey Voting_barSamantha Makenzey Vote_rcap 
;nate.
Samantha Makenzey Vote_lcapSamantha Makenzey Voting_barSamantha Makenzey Vote_rcap 
-clara light.
Samantha Makenzey Vote_lcapSamantha Makenzey Voting_barSamantha Makenzey Vote_rcap 
Latest topics
» въпроси
Samantha Makenzey Icon_minitimeСъб Апр 26, 2014 7:21 am by Amy J. Tyson

» save me...please
Samantha Makenzey Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 4:41 pm by ethan.

» an EX should stay an EX; they're the EXample of false love and an EXplanation for why you deserve better, am I right? [charlotte&elliot]
Samantha Makenzey Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 8:16 am by Daniel Nortman.

» Aiden & Amy
Samantha Makenzey Icon_minitimeВто Фев 04, 2014 8:55 am by Amy J. Tyson

» the enemy /was/ in my bed.×bianka and elliot
Samantha Makenzey Icon_minitimeПон Фев 03, 2014 2:41 pm by Daniel Nortman.

» Аватар на м. Януари /номинации/
Samantha Makenzey Icon_minitimeНед Яну 12, 2014 8:03 pm by lizzie.

» 999 обратно броене
Samantha Makenzey Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:49 am by amélie;;

» Да броим до 666
Samantha Makenzey Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:47 am by amélie;;

» разговори
Samantha Makenzey Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:46 am by amélie;;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 50 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 50 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 70, на Съб Сеп 21, 2024 2:01 pm

Share
 

 Samantha Makenzey

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Samantha.
Неактивни
Samantha.
Неактивни


Брой мнения : 62
Join date : 24.08.2013

Samantha Makenzey Empty
ПисанеЗаглавие: Samantha Makenzey   Samantha Makenzey Icon_minitimeСъб Авг 24, 2013 6:18 pm

Samantha Makenzey Katrina-bowden
Samantha Makenzey
20 години- 01.09.1993

Human

I am ...
Характера й не се описва с една дума. Като за начало можем да кажем, че е мила към всеки и трудно може да я накараш да мрази. Дори да сгрешиш би ти дала втори шанс, но ако си я предал жестоко едва ли ще получиш нещо повече от презрителен и пълен с огорчение поглед. Би помогнала ако й се отдаде възможност. Обича да вижда хората около себе си щастливи и мрази кавги. Може да е срамежлив на моменти, но когато се отпусне може да се радваш на чаровни усмивки и щастливи очи. Обича приятелите си и за тях би направила всичко. Държи на тях и никога не би ги наранила или предала. Тя е мечтателка и доста сантиментална. Вярва в любовта и знае, че въпреки ужасния свят в, който е живяла до сега все някога ще намери някой, който да я цени и обича с цялото си сърце. Обича ягодов шейк и да излиза с приятели. Обича да споделя каквото я тревожи и мрази да остава неразбрана. Друго, което мрази е да бъде заблуждавана, да бъде лъгана или тя да е принудена да лъже.

One sad story.


01.09.1998 - Рожденият ден на Саманта.
- Кое е голямото ми момиченце? - попита ме медения глас на мама. Тя бе седнала в долният край на леглото ми и държеше голяма кутия в синя опаковка с бяла панделка. Очите ми сфетнаха и казах с тънкото си детцко гласче.
- Подаръци! - след това се изправих на леглото и заподскачах на него. Чувах как прожините му почнаха да скърцат и се хвърлих в прегрътките на мама. Тя ме настани в скута си сложи подаръка в ръцете ми. Подпря глава на рамото ми и ме подкани.
- Отвори го! - на лицето ми изгря усмивка и малките ми ръчички почнаха да развързват панделката неопитно. След като се справих с нея я оставих да поадне на земята и повдигнах капака на кутията. Очите ми грейнаха и усетих как кожата на мама се опъна от широка усмивка. Малките ми очички поеха предмета и казах.
- Камера! Благодаря мамо! - обърнах се и я прегърнах. Бях малка за камера, но можех да снимам идеално. Знаех от кой ъгъл и как да снимам. Бях доста добра в това за разлика от другите деца. Мама ме наричаше ,, малкото генийче''. Станах бързо, а кутията падна на земята. Държах камерата си в ръце и застанах пред мама. Усмихнах й се и казах.
- Усмихни се мамо. - тя се усмихна и аз натиснах малкото, кръгло копче. Чух щрак и на малкото екранче на камерата се появи снимката. Мама беше великолепна. Усмивката пак се показа на лицето ми. Чух маминия глас и внимателно се заслушах.
- С баща ти имаме и още един подарък за теб. Ще ходим всички заедно на пикник в гората. - в очичките ми пламна един плам, който бе характерен само за малките деца. Заподскачах гледайки да не изпусна камерата.

***

Татко спря джипа и през прозореца ми се откри красивата гора. Борочета и други видове дървета напълно зелени, накацани от различни пойни птички. Усмихнах се и чух как мама и татлко слезоха от колата затръшвайки вратите след себе си. Побързах да отворя своята и изтичах навън. Бяхме спряли на голяма и обширна поляна. Тичах с всичка сила и когато се изтущих просто легнах на леко боцкавата трева и се засмях от радост. Станах и отидох при мама и татко. Мама бе постлала големият чаршаф,а татко бе легнал и ме гледаше.
- Мамо. Хайде да ходим да снимаме. - горях от нетърпение да заснема първите си снимки на новата си камера. Тя се усмихна и каза нещо на татко шепнешком. Стана и ме хвана за ръка. Подаде ми камерата и тръгнахме към гората. Аз подскачах по детски и стисках с всичка вила камерата. Навлязохме в гората и изглеждаше доста гъста от колкото когато бях в колата. Почнах да щракам почти всичко което видя. Цветята, птичките дори насекомите. Влизахме все по-навътре в гората  и срещахме все по-красиви неща за снимане.
Докато снимах видях бяло петно на фона на зелената гора. Приближих се и насочих камерата си. Беше вълк. Красив, бял вълк със сини, кристални, пронизващи очи. Щракнах една негова снимка и тръгнах към мама, която гледаше едно интересно цвете. Чух стъпки зад себе си и се обърнах. Вълкът стоеше озъбен срещо мен и издаваше ужасяващ гърлен рев. Изпищях, а той ми се нахвърли. Усетих пронизваща болка в близост до корема си. Не можех да направя нищо друго освен да пищя. Мама веднага се опита да ми помогне. Избута вълка и ми изкрещя.
- Бягай! - аз се бях вцепенила. Цялата се тресях от случващото се пред очите ми. Вълкът нанасяше ухапвания на майка ми. Нямах сили да помръдна. Чувствах се сякаш една част от мен умираше. Чувствах как рокличката ми се мокри от кръвта, която идваше от раната на корема ми. Просто стоях на едно място и слушах писъците на майка ми. Гледах вълка, който искаше да захапе някъде където щеше да убие жертвата му. Една сълза се стече по бузката ми. Студенината й ме извадих от състоянитео ми и мозъкът ми почна да работи бързо. Затичах се към татко с писъци и с всички сили. Излязох на поляната и щом видях, че той ме забеляза се строполих на земята. Изгубих съзнание.

***

Събудих се в болницата. Татко беше седнал на стол до леглото ми и бе свел глава надолу.
- Татко. - едва каза детския ми немощен глас. Подадох му ръка, а той я пое. Вдигна глава и видях как цялото му лице беше подпухнало от плач. Надигна се и ме целуна нежно по челото.
- Мама? - зададох като въпрос и той отлично разбра какво имам предвид. Поклати леко глава в знак на отрицание и сълзите ми рукнаха от очите ми. Татко ми подаде камерата и аз я прегърнах.


01.10.2006
- Татко! Отвори моля те. - тропах на вратат му, но той се бе заключил. Носех поднос с храна за него. След смъртта на мам той се бе депресирал и се случваше по цял ден да не излиза от стаята си. Заблъсках с юмрук по вратата.
- Татко моля те. Отвори ми! - мразех когато ставаше така. Трябваше да яде. Не беше ял или пил нищо цял ден. Бе ми омръзнало от това. От осем години това се повтаряше неспирно. Мразех когато се изолираше по този начин от мен и от света. Преди не се бе заключвал, но последната година всеки път щом отиваше в стаята си, която преди време беше и на мама, се заключваше. Понякога с часове стоях пред вратата молейки го да ми отвори.
- Обичам те скъпа. Ще предам на майка ти, че я обичаш. - това не ми харесваше. Изпуснах таблата на земята. Чашата и чинията се пръснаха на милиони парченца, а храната се разпиля безпомощно на пода. Започнах да натискам бравата надявайки се да се отвори.
- Татко не говори глупости! Отвори ми! - крещях с пълно гърло. До сега не бе ми говорил тези неща. В такъв момент през главата ти минават най-ужасни мисли. Започнах да блъскам с всичка сила по вратата дори се оптвах да я разбия.
- Сбогом мила. - след това чух истрел и цялата настръхнах. Сърцето ми се сви. Не можех да дишам. Не можех да си поема въздух от шока, че бях изгубила последния си близък човек. След миг си поех дълбоко въздух сякаш до сега не бях дишала и дробовете ми бяха жадни за кислород. Сълзите ми се стичаха и цялото ми лице бе обляно в тези малки, пълни с мъка капки. Натуснах по силно вратата и тя потдаде. Паднах на земята в стаята му заедно с вратата. За момент изгубих ориентация, но бързо си спомних какво трябваше да направя. Затичах се към баща си, който лежеше безжизнено на земята и се хвърлих върху него. Ударих му силен шамар, за да се свести, но той стоеше все така безжизнен. Мамка му!
- Татко!

Допълнително:

Сам има белег от нокти на корема си от дясната страна.
Върнете се в началото Go down
mr. holmes
Администратор
mr. holmes
Администратор


Брой мнения : 2057
Join date : 03.07.2013
Age : 26

Samantha Makenzey Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Samantha Makenzey   Samantha Makenzey Icon_minitimeСъб Авг 24, 2013 6:31 pm

Одобрена си.
Добре дошла.Приятно прекарване.Samantha Makenzey 3157118945 
Върнете се в началото Go down
 

Samantha Makenzey

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harbor Hills :: Герои-