Harbor Hills
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Ethan
«administrator»
Amélie
«administrator»
mr. holmes
«administrator»
ms. adler
«administrator»
thanks!
Top posters
amélie;;
save me...please Vote_lcapsave me...please Voting_barsave me...please Vote_rcap 
ethan.
save me...please Vote_lcapsave me...please Voting_barsave me...please Vote_rcap 
mr. holmes
save me...please Vote_lcapsave me...please Voting_barsave me...please Vote_rcap 
ms. adler
save me...please Vote_lcapsave me...please Voting_barsave me...please Vote_rcap 
Daniel Nortman.
save me...please Vote_lcapsave me...please Voting_barsave me...please Vote_rcap 
dylan devon.
save me...please Vote_lcapsave me...please Voting_barsave me...please Vote_rcap 
.jamie
save me...please Vote_lcapsave me...please Voting_barsave me...please Vote_rcap 
radley.
save me...please Vote_lcapsave me...please Voting_barsave me...please Vote_rcap 
;nate.
save me...please Vote_lcapsave me...please Voting_barsave me...please Vote_rcap 
-clara light.
save me...please Vote_lcapsave me...please Voting_barsave me...please Vote_rcap 
Latest topics
» въпроси
save me...please Icon_minitimeСъб Апр 26, 2014 7:21 am by Amy J. Tyson

» save me...please
save me...please Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 4:41 pm by ethan.

» an EX should stay an EX; they're the EXample of false love and an EXplanation for why you deserve better, am I right? [charlotte&elliot]
save me...please Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 8:16 am by Daniel Nortman.

» Aiden & Amy
save me...please Icon_minitimeВто Фев 04, 2014 8:55 am by Amy J. Tyson

» the enemy /was/ in my bed.×bianka and elliot
save me...please Icon_minitimeПон Фев 03, 2014 2:41 pm by Daniel Nortman.

» Аватар на м. Януари /номинации/
save me...please Icon_minitimeНед Яну 12, 2014 8:03 pm by lizzie.

» 999 обратно броене
save me...please Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:49 am by amélie;;

» Да броим до 666
save me...please Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:47 am by amélie;;

» разговори
save me...please Icon_minitimeСъб Яну 11, 2014 7:46 am by amélie;;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 20, на Чет Юни 05, 2014 3:55 pm

Share
 

 save me...please

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост




save me...please Empty
ПисанеЗаглавие: save me...please   save me...please Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 4:38 pm

save me...please Tumblr_myfnvzXNqG1s46h7fo1_400
-Грейс, трябва да престанеш с това!-Дрезгав мъжки глас се разнесе  из силно осветената стая.
Строен и млад мъж седеше ,гледайки  младото момиче, което носеше в ръцете си книга.
-Да престана с какво?-Едва доловимия глас на момичето изглеждаше толкова малък поставен до този на мъжа.-Да престана с какво?-Повтори тя,за да може нейният събеседник да чуе ясно думите й,който предния път останаха нечути.
Момичето беше на двадесет години и имаше прекрасни кафяви очи.Тя беше вдигнала тъмната си коса в небрежен кок, който подчертаваше нежните черти на лицето й.
-Живееш в светове, на който не принадлежиш.-Подхвана той като потрака със зъби.-Живееш чужди животи, а трябва да живееш твоя собствен.
Грейс беше видимо разстроена от думите му.
-Остави ме.Не разбираш ли?Няма нищо лошо.Аз просто обичам да чета.-Тя наведе глава, в опит да скрие сълзите си.
Последва кратко мълчание.Момичето беше толкова крехко отвътре,колкото беше и отвън.Но вътре в нея се криеше още нещо.Нещо по-силно.
-Не,Грейс!-Той пристъпи няколко крачки към нея.Когат осе приближи достатъчно пое лицето й в ръцете си.-Ти не просто обичаш да четеш.Ти не живееш в този свят.
Тези думи прободоха душата й по-силно, отколкото някой можеше да си представи.Тя знаеше,че рано или късно някой ще й го кажи,но не искаше да го чуе.
Крехкото момиче се отдръпна внезапно и тръгна към стаята си.Когато затръшна вратата зад себе си пред нея се откри изцяло нов свят,който беше нейното спасение.Тя остави новата книга на бюрото .Приближи се до един от многото рафтове с книги и прокара ръката си по тях.Аромата на мастилото беше опияняващ.Колекцията ,която беше в стаята й бе прецизно подбрана и представляваше малка част от личната библиотека,която момичето имаше.Това бяха около двеста книги, които бяха откраднали душата й.Във всяка от тях беше останала малка частица от нея.Можеше да ги чете отново и отново.Беше отбелязала любимите си моменти и цитати  с малки оранжеви листчета,който се подаваха от книгите.Тя не разбираше защо толкова неистово желаеше да бъде част от тези светове.Простичкия й живот на човек не можеше да й предложи кой знае какво.Тя мечтаеше за друг свят.Тя не принадлежеше на света,  в който живееше.Грейс Брисбейн намери спасението си в книгите.За нея това беше начин на живот.
Тя  взе новата книга в ръце и седна на леглото.Притисна я силно към крехкото си тяло.
-Спаси ме, моля те!-Прошепна тя, докато сълзите се стичаха по бузите й.

save me...please Tumblr_myfnvzXNqG1s46h7fo5_400
fc:Àstrid Bergès-Frisbey
Върнете се в началото Go down
ethan.
Администратор
ethan.
Администратор


Брой мнения : 2736
Join date : 03.07.2013
Местожителство : Harbor Hills

save me...please Empty
ПисанеЗаглавие: Re: save me...please   save me...please Icon_minitimeСря Фев 12, 2014 4:41 pm

Одобрена.Добре дошла и приятно прекарване във форума  save me...please 3157118945 
Върнете се в началото Go down
 

save me...please

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» The one who couldn't save him;

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harbor Hills :: Герои-